Etkinlikler

E
24 Mart, 2017

Sağlıklı Yaşama ve Yaşlanma Etkinliği

Güven Sağlık Grubu olarak 18-24 Mart Yaşlılar Haftası kapsamında, 24 Mart Cuma günü "sağlıklı yaşlanmak ve yaşlılığında sağlıklı yaşamak" isteyenler için güzel bir etkinlik organize ettik.

Hayat yoğun bir telaş ve sürat ile geçiyor ve hepimiz geçen zamana yetişmeye çalışırken yaşlanıyoruz.

Güven Sağlık Grubu olarak 18-24 Mart Yaşlılar Haftası kapsamında, 24 Mart Cuma günü "sağlıklı yaşlanmak ve yaşlılığında sağlıklı yaşamak" isteyenler için güzel bir etkinlik organize ettik. Sizi Güven Çayyolu Sağlık Kampüsü’nde gerçekleşecek ve 2 saat sürecek ücretsiz etkinliğimize davet ediyoruz.

Etkinlikte ne mi var?

Prof. Dr. Teslime Atlı yaşlanma ile vücutta oluşan değişiklikleri, bu değişikliklerin metabolik sebeplerini anlatacak ve yaşlılık etkilerini azaltıp, yaşam ömrünü artıracak sağlıklı yaşam önerileri paylaşacak.

Uz. Psk. Melisa Paker Akdoğan iletişim yetisinde yaşlılıkla gelen değişiklikleri ve yaşlı bireylerle doğru iletişim kurmada önemli etkenlerden bahsedecek.
Uz.Psk Akdoğan’ın anlatacakları etrafında, evinde, ailesinde, işyerinde yaşlı bireylerle iletişim kurmak durumunda olan genç bireyler için de önem arz ediyor.

Ve son olarak Güven Çayyolu Sağlık Kampüsü Uzman Fizyoterapistleri eşliğinde yapılacak fiziksel aktivite ile katılımcılar yaşlılıkta yapılabilecek, vücut direncini artıran fiziksel egzersiz hareketlerini öğrenecekler.

Daha fazla bilgi için -> 312 457 35 45

Güven Çayyolu Sağlıklı Yaşam Kampüsü
14:00

Güven Hastanesi

Mobil Sitesi - Tüm hakları saklıdır.

Created by HelloWorld