Medikal Onkoloji

Medikal Onkoloji Hakkında

Medikal Onkoloji Bölümü multidisipliner işbirliği içinde kanser tanısı konan hastaları tedavi etmektedir. Bölümümüz, dünya çapında kabul edilmiş bilimsel tedavi yöntemlerini kullanarak hastalarımıza hizmet vermektir.

Kanserle karşılaşan kişiler ve yakınları, tıbbi tedaviyle birlikte psikolojik desteğe de ihtiyaç duyarlar. Bunun bilincinde olarak, biz de kemoterapi merkezimizde oluşturduğumuz hijyenik ve konforlu ortamda, güler yüzlü çalışanlarımızla, hastalarımıza ve yakınlarına en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.

Bölümümüzde kemoterapi tedavisi tamamlanan hastaların periyodik takipleri de yapılmaktadır. Kanserle karşılaşma riski olan kişilere de kanser tarama hizmeti verilebilmektedir. Bölümümüz, hastanemizde yatan hastalara da tedavi ve bakım hizmeti sunmaktadır. Ankara Güven Hastanesi kanserle mücadelenizin her aşamasında yanınızdadır.

Medikal Onkoloji Hizmetleri

Haber Bültenimize üye olun.

Periyodik olarak haber bültenimizi size ulaştıralım.

...

Nesilden nesile hayat bize GÜVEN diyor.


Güven Hastanesi hizmet standartları ile JCI tarafından akredite edilmiştir. JCI şikayet bildirimlerinizi buraya tıklayarak yapabilirsiniz.

Kişisel verilerin korunması ve işlenmesi politikalarına ilişkin aydınlatma metnimize buradan kişisel veri işleme envanteri ve kişisel verilerin korunması politikamıza ise buradan ulaşabilirsiniz.


Sayfanın son güncellenme tarihi: 07-05-2024