Organ Nakli Merkezi

Organ Nakli Merkezi Hakkında

Güven Hastanesi Organ Nakli Merkezi, transplantasyon cerrahlarının, anestezistlerin, nefrologların ve gastroenterologların katılımı ile multidisipliner bir tedavi anlayışı içinde hastalarımıza hizmet vermektedir. Karaciğer veya böbrek nakli için başvuran hastaların ve varsa bu hastaların uygun canlı vericilerinin ön hazırlık çalışmaları Organ Nakli Merkezinin ilgili birimlerinde tamamlanır ve organın tipine göre Karaciğer veya Böbrek Nakli Konseyinde görüşülerek nakil kararı sonuca bağlanır.

Öncelikli hedefimiz, hastalarımızın başarılı bir nakil ameliyatı geçirmesi ve ameliyat sonrası erken dönemi sorunsuz geçmeleridir. Uzun vadeli ve asıl hedefimiz ise organ nakli sonrası hastalarımızın düzenli takibini ve eğitimini sağlamak, onların ailelerine ve topluma tekrar kazandırılmasına yardımcı olmaktır.

Organ Nakli Koordinatörlüğümüze ulaşmak için 0 312 457 23 59 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Organ Nakli Merkezi Hizmetleri

Sağlık Öyküleri

Böbrek yetmezliği ile mücadele eden Mertcan'ı bir an olsun yalnız bırakmayan Rana, umutların son bulduğu anda ona böbreğini vererek aralarındaki sevgi bağını doku bağına da dönüştürdü ve Mertcan’ı tekrar yaşama döndürdü. Video için tıklayınız

İleri seviye karaciğer ve siroz hastası Aytuna Kaynak hayata ikiz kardeşinin karaciğeri ile döndü. Bu videoda Sevenay & Aytuna Kaynak kardeşlerin birbirlerine ve hayata tutundukları sağlık öyküsünü izleyebilirsiniz.

Dİğer hasta öykülerine buradan ulaşabilirsiniz.

Bölümünden Videolar Toplam 3 Adet Video

Haber Bültenimize üye olun.

Periyodik olarak haber bültenimizi size ulaştıralım.

...

Nesilden nesile hayat bize GÜVEN diyor.


Güven Hastanesi hizmet standartları ile JCI tarafından akredite edilmiştir. JCI şikayet bildirimlerinizi buraya tıklayarak yapabilirsiniz.

Kişisel verilerin korunması ve işlenmesi politikalarına ilişkin aydınlatma metnimize buradan kişisel veri işleme envanteri ve kişisel verilerin korunması politikamıza ise buradan ulaşabilirsiniz.


Sayfanın son güncellenme tarihi: 07-05-2024