Sağlıkta Aykırı Konular

Podcast

Sağlıkta Aykırı Konular Yayında

Güven Hastanesi, Türkiye’deki özel hastaneler arasında ilk özgün Podcast projesi olan “Sağlıkta Aykırı Konular” ile yayında!

Radyo Programcısı ve İletişim Uzmanı Özgür Aksuna’nın sağlıkla ilgili sorulmayanı soracağı ve en doğru cevapları alanında uzman hekimlerden alacağı programda her hafta farklı bir “aykırı” konu ele alınıyor.

S1B1 | Erken Boşalma

Radyo Programcısı ve İletişim Uzmanı Özgür Aksuna’nın sunduğu Sağlıkta Aykırı Konular'ın ilk bölüm konuğu; Güven Çayyolu Cerrahi Tıp Merkezi Üroloji ve Androloji Uzmanı Prof. Dr. Levent Peşkircioğlu. “Kime göre, neye göre erken boşalma?”, “Boşalmayı geciktirmek riskli mi?” ve “Cinsel ilişkideki nihai amaç orgazm mı olmalıdır?” sorularının cevaplarını bulabileceğiniz bu bölümde keyifli ve ilgi çekici bir sohbet sizleri bekliyor.

S1B2 | Kadınlarda Orgazm

Sağlıkta Aykırı Konular ikinci bölümüyle Spotify’da yayında. Yeni bölümün “aykırı” konusu: Kadınlarda Orgazm! Podcast yayınlarının ikinci bölümüne; Güven Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Ali Gemici konuk oldu. Yayında “Kadın orgazmında ten uyumunun yeri ve önemi nedir?”, “Orgazma hazırlık süreci nasıl olmalı?” ve “Kadınlarda orgazm olamama sorunu nasıl çözülür?” soruları cevaplandı. Sağlık alanındaki sıra dışı konuları keyifle ele alan “Sağlıkta Aykırı Konular” podcast yayınlarını Güven Hastanesinin Spotify kanalından takip edip, dinleyebilirsiniz.

S1B3 | Penil Rehabilitasyon

Sağlıkta Aykırı Konular yeni bölümüyle Spotify’da yayında. Yeni bölümün “aykırı” konusu: Penil Rehabilitasyon! Podcast yayınlarının yeni bölümüne; Güven Çayyolu Cerrahi Tıp Merkezi Üroloji ve Androloji Uzmanı Prof. Dr. Çetin Levent Peşkircioğlu konuk oldu. Yayında “Ereksiyon nasıl oluşur?”, “Niye bozulur?” ve “Bozulmaması için neler yapılabilir?” soruları cevaplandı. Sağlık alanındaki sıra dışı konuları keyifle ele alan “Sağlıkta Aykırı Konular” podcast serisini Güven Hastanesinin Spotify kanalından takip edip, dinleyebilirsiniz.

Haber Bültenimize üye olun.

Periyodik olarak haber bültenimizi size ulaştıralım.

...

Nesilden nesile hayat bize GÜVEN diyor.