Yazın Hamile Olmak

GÜVEN SAĞLIK GRUBU

Yazın Hamile Olmak

Sadece yaşayanların bileceği kendine ait zorlukları vardır.

Paylaş:
...

Her hamileliğin kendine ait hikayesi vardır ancak yazın hamile olmak ancak yaşayanların bilebileceği zorluklar içerir. Bu zorlukları dile getirmek ve annelerin ne büyük fedakarlıklara katlandıklarını bir kez daha düşündürmek istedik. :)

Sıcaktan herkesin yaka bağır açık gezdiği zamanlarda, hamilelik ile alınan kilolar ve son zamanlara doğru ağırlaşan yavrucak anneye zor zamanlar yaşatır.

Yazları zaman gelir nefes almak bile zorlaşır. İşte o zamanlar hamilelikte hareketin zorlaştığı son dönemlere denk gelirse bazen 3 merdiven annenin gözünde büyür. Haklıdır!

<p>Hamilelikte el ve ayaklarda ödem oluşur ve şişer. Bu şişme yaz hamilelerinde çok daha fazla hissedilir.Mis kokulu çilek, kıpkırmızı kiraz, kütür kütür erik, buz gibi karpuz zamanı gelir gelmesine ama annemizin midesi bulanıyordur ve hiçbirini gözü görmez.</p>

Hamilelikte el ve ayaklarda ödem oluşur ve şişer. Bu şişme yaz hamilelerinde çok daha fazla hissedilir.Mis kokulu çilek, kıpkırmızı kiraz, kütür kütür erik, buz gibi karpuz zamanı gelir gelmesine ama annemizin midesi bulanıyordur ve hiçbirini gözü görmez.

Sağlık Rehberi

Sağlık rehberimizden içerikler görüntüleyin.

Haber Bültenimize üye olun.

Periyodik olarak haber bültenimizi size ulaştıralım.

...

Nesilden nesile hayat bize GÜVEN diyor.