Anestezi ve Reanimasyon

Anestezi ve Reanimasyon Hakkında

Güven Ailesi olarak ortak amacımız hastalarımız için bakım ve yaşam kalitesini mümkün olan en üst seviyeye çıkartmaktır. Bu amaçla tüm ameliyat salonlarımızda modern tıbbın sağladığı bütün anestezi uygulamalarını, her yaş grubu hasta için eksiksiz gerçekleştiriyoruz.

Anestezi ve Reanimasyon Hizmetleri

Gücünü sarsılmaz bir ekip anlayışından alan, tecrübeli ve dinamik kadromuzla ameliyathanede, yatan hasta katlarında, polikliniklerde, Gastroenteroloji Endoskopi Ünitesi, Radyoloji, Anjiyografi Ünitelerinde ve Ağrı Polikliniğimizde, kısaca hastalarımızın bize ihtiyaç duyduğu her yerdeyiz. Yüzümüzün her zaman güldüğünü maskemizin altından bile hissedebilirsiniz. Siz güvenle uyuyabilirsiniz, biz Güven Anestezi Ekibi, sizler için hep ayaktayız.

Bölümünden Videolar Toplam 1 Adet Video

Haber Bültenimize üye olun.

Periyodik olarak haber bültenimizi size ulaştıralım.

...

Nesilden nesile hayat bize GÜVEN diyor.


Güven Hastanesi hizmet standartları ile JCI tarafından akredite edilmiştir. JCI şikayet bildirimlerinizi buraya tıklayarak yapabilirsiniz.

Kişisel verilerin korunması ve işlenmesi politikalarına ilişkin aydınlatma metnimize buradan kişisel veri işleme envanteri ve kişisel verilerin korunması politikamıza ise buradan ulaşabilirsiniz.


Sayfanın son güncellenme tarihi: 07-05-2024