Sağlıkta Aykırı Konular

Podcast

Sağlıkta Aykırı Konular Yayında

Güven Hastanesi, Türkiye’deki özel hastaneler arasında ilk özgün Podcast projesi olan “Sağlıkta Aykırı Konular” ile yayında!

Radyo Programcısı ve İletişim Uzmanı Özgür Aksuna’nın sağlıkla ilgili sorulmayanı soracağı ve en doğru cevapları alanında uzman hekimlerden alacağı programda her hafta farklı bir “aykırı” konu ele alınıyor.

S1B1 | Erken Boşalma

Radyo Programcısı ve İletişim Uzmanı Özgür Aksuna’nın sunduğu Sağlıkta Aykırı Konular'ın ilk bölüm konuğu; Güven Çayyolu Cerrahi Tıp Merkezi Üroloji ve Androloji Uzmanı Prof. Dr. Levent Peşkircioğlu. “Kime göre, neye göre erken boşalma?”, “Boşalmayı geciktirmek riskli mi?” ve “Cinsel ilişkideki nihai amaç orgazm mı olmalıdır?” sorularının cevaplarını bulabileceğiniz bu bölümde keyifli ve ilgi çekici bir sohbet sizleri bekliyor.

S1B2 | Kadınlarda Orgazm

Sağlıkta Aykırı Konular ikinci bölümüyle Spotify’da yayında. Yeni bölümün “aykırı” konusu: Kadınlarda Orgazm! Podcast yayınlarının ikinci bölümüne; Güven Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Ali Gemici konuk oldu. Yayında “Kadın orgazmında ten uyumunun yeri ve önemi nedir?”, “Orgazma hazırlık süreci nasıl olmalı?” ve “Kadınlarda orgazm olamama sorunu nasıl çözülür?” soruları cevaplandı. Sağlık alanındaki sıra dışı konuları keyifle ele alan “Sağlıkta Aykırı Konular” podcast yayınlarını Güven Hastanesinin Spotify kanalından takip edip, dinleyebilirsiniz.

S1B3 | Penil Rehabilitasyon

Sağlıkta Aykırı Konular yeni bölümüyle Spotify’da yayında. Yeni bölümün “aykırı” konusu: Penil Rehabilitasyon! Podcast yayınlarının yeni bölümüne; Güven Çayyolu Cerrahi Tıp Merkezi Üroloji ve Androloji Uzmanı Prof. Dr. Çetin Levent Peşkircioğlu konuk oldu. Yayında “Ereksiyon nasıl oluşur?”, “Niye bozulur?” ve “Bozulmaması için neler yapılabilir?” soruları cevaplandı. Sağlık alanındaki sıra dışı konuları keyifle ele alan “Sağlıkta Aykırı Konular” podcast serisini Güven Hastanesinin Spotify kanalından takip edip, dinleyebilirsiniz.

S1B4 | Menopoz Sonrası Yaşam ve Cinsellik

Sağlıkta Aykırı Konular dördüncü bölümüyle Spotify’da yayında. Yeni bölümün “aykırı” konusu: Menopoz Sonrası Yaşam ve Cinsellik! Podcast yayınlarının dördüncü bölümüne; Güven Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Ali Gemici konuk oldu. Yayında “Menopoz sonrası cinsel organlarda ne gibi değişiklikler oluyor?”, “Menopoza giren bir kadın yeniden orgazm olabilir mi?” ve “Bu süreçte erkeklerin kadınlara yaklaşımı nasıl olmalı?” soruları cevaplandı. Sağlık alanındaki sıra dışı konuları keyifle ele alan “Sağlıkta Aykırı Konular” podcast yayınlarını Güven Hastanesinin Spotify kanalından takip edip, dinleyebilirsiniz.

S1B5 | Prostat ve Cinsellik

Sağlıkta Aykırı Konular yeni bölümüyle Spotify’da yayında. Yeni bölümün “aykırı” konusu: Prostat ve Cinsellik! Podcast yayınlarının yeni bölümüne; Güven Çayyolu Cerrahi Tıp Merkezi Üroloji ve Androloji Uzmanı Prof. Dr. Çetin Levent Peşkircioğlu konuk oldu. Yayında “Prostat nasıl erkeğin baş belası oluyor?”, “Prostat mı cinselliği bozuyor? Cinsellik bozulunca mı prostat ortaya çıkıyor?” ve “Prostatın üremeye etkisi nedir?” soruları cevaplandı. Sağlık alanındaki sıra dışı konuları keyifle ele alan “Sağlıkta Aykırı Konular” podcast serisini Güven Hastanesinin Spotify kanalından takip edip, dinleyebilirsiniz.

S1B6 | Doğum Sonrası Cinsel Hayat

Sağlıkta Aykırı Konular yeni bölümüyle Spotify’da yayında. Yeni bölümün “aykırı” konusu: Doğum Sonrası Cinsel Hayat! Podcast yayınlarının yeni bölümüne; Güven Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Ali Gemici konuk oldu. Yayında “Anne olmak cinselliği öldürüyor mu?”, “Doğum sonrası cinsel hayata ne zaman başlamalı?” ve “Erkekler bu süreçte eşlerine nasıl destek olabilirler?” soruları cevaplandı. Sağlık alanındaki sıra dışı konuları keyifle ele alan “Sağlıkta Aykırı Konular” podcast serisini Güven Hastanesinin Spotify kanalından takip edip, dinleyebilirsiniz.

S1B7 | Aşırı Terleme

Sağlıkta Aykırı Konular yeni bölümüyle Spotify’da yayında. Yeni bölümün “aykırı” konusu: Aşırı Terleme! Podcast yayınlarının yeni bölümüne; Güven Hastanesi Göğüs Cerrahisi Uzmanı ve Türk Göğüs Cerrahisi Derneği Genel Sekreteri Prof. Dr. Berkant Özpolat konuk oldu. Yayında “Aşırı terlemeyi nasıl tanımlıyoruz, terleme ile farkı nedir?”, “Bir kişiye aşırı terleme hastalığı tanısı nasıl konuluyor?” ve “Terleme gerçekten ameliyatla engellenebilir mi?” soruları cevaplandı. Sağlık alanındaki sıra dışı konuları keyifle ele alan “Sağlıkta Aykırı Konular” podcast serisini Güven Hastanesinin Spotify kanalından takip edip, dinleyebilirsiniz.

S1B8 | Anorektal Hastalıklar

Sağlıkta Aykırı Konular yeni bölümüyle Spotify’da yayında. Yeni bölümün “aykırı” konusu: Anorektal Hastalıklar!

Podcast yayınlarının yeni bölümüne; Güven Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Lütfi Soylu konuk oldu. Yayında “Anorektal hastalıklar denince hangi hastalıkları anlıyoruz?”, “Hemoroid tedavi edilmezse ne olur? Kansere döner mi?” ve “Makatta çatlak ile doktora gitsek yanlış mı anlar?” soruları cevaplandı.

Sağlık alanındaki sıra dışı konuları keyifle ele alan “Sağlıkta Aykırı Konular” podcast serisini Güven Hastanesinin Spotify kanalından takip edip, dinleyebilirsiniz.

S1B9 | Kadınlarda İdrar Kaçırma

Sağlıkta Aykırı Konular yeni bölümüyle Spotify'da yayında. Yeni bölümün “aykırı” konusu: Kadınlarda İdrar Kaçırma! Podcast yayınlarının yeni bölümüne; Güven Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doç. Dr. Ömer Lütfi Tapısız konuk oldu. Yayında “Kadınlarda idrar kaçırma sorunu nedir?”, “Kadınlarda idrar kaçırma sorunu nedir?" ve “Kadınlar idrar kaçırma sorunuyla yaşamak zorunda mı yoksa bunun bir çözüm yolu var mı?” soruları cevaplandı. Sağlıkta sıra dışı öğren keyifle ele alan “Sağlıkta Aykırı Konular” podcast serisini Güven Hastanesinin Spotify kanalından takip, dinleyebilirsiniz.

S1B10 | Kolonoskopi

Sağlıkta Aykırı Konular yeni bölümüyle Spotify’da yayında. Yeni bölümün “aykırı” konusu: Kolonoskopi! Podcast yayınlarının yeni bölümüne; Güven Hastanesi Gastroenteroloji Uzmanı Doç. Dr. Muharrem Taşkoparan konuk oldu. Yayında “Kolonoskopi nedir?”, “Acıtır mı?” ve “Riskli bir işlem midir?” soruları cevaplandı. Sağlık alanındaki sıra dışı konuları keyifle ele alan “Sağlıkta Aykırı Konular” podcast serisini Güven Hastanesinin Spotify kanalından takip edip, dinleyebilirsiniz.

S1B11 | Aralıklı Oruç

Sağlıkta Aykırı Konular yeni bölümüyle Spotify’da yayında. Yeni bölümün “aykırı” konusu: Aralıklı Oruç!

Podcast yayınlarının yeni bölümüne; Güven Hastanesi Tıbbi Diyet Hizmetleri Uzmanı Dr. Dyt. Evrim Güngör konuk oldu. Yayında “Aralıklı oruç nedir?”, “Ramazanda tutulan oruç, bir aralıklı oruç diyeti midir?” ve “3 ana 3 ara öğün mü yoksa aralıklı oruç mu daha sağlıklı?” soruları cevaplandı.

Sağlık alanındaki sıra dışı konuları keyifle ele alan “Sağlıkta Aykırı Konular” podcast serisini Güven Hastanesinin Spotify kanalından takip edip, dinleyebilirsiniz.

S1B12 | Ergenlikte Cinsellik Eğitimi

Sağlıkta Aykırı Konular yeni bölümüyle Spotify'da yayında. Yeni bölümün “aykırı” konusu: Ergenlikte Cinsellik Eğitimi!

Podcast yayınlarının yeni bölümüne; Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Uzmanı Dr. Öğr. Üyesi Şebnem Gümüşcü konuk oldu. Yayında “Ergenlik öncesinde hatta bebeklikte cinsel dürtüler ortaya çıkar mı?”, “Cinsel eğitim aile içinde verilmezse çocuk ya da ergen nasıl öğreniyor?” ve “Çocuğun sağlıklı bir cinsel gelişim göstermesi için ailelere tavsiyeler nelerdir?” soruları cevaplandı.

Sağlıkta sıra dışı konuları keyifle ele alan “Sağlıkta Aykırı Konular” podcast serisini Güven Hastanesinin Spotify kanalından takip edip, dinleyebilirsiniz.

Haber Bültenimize üye olun.

Periyodik olarak haber bültenimizi size ulaştıralım.

...

Nesilden nesile hayat bize GÜVEN diyor.


Güven Hastanesi hizmet standartları ile JCI tarafından akredite edilmiştir. JCI şikayet bildirimlerinizi buraya tıklayarak yapabilirsiniz.

Kişisel verilerin korunması ve işlenmesi politikalarına ilişkin aydınlatma metnimize buradan kişisel veri işleme envanteri ve kişisel verilerin korunması politikamıza ise buradan ulaşabilirsiniz.


Sayfanın son güncellenme tarihi: 07-05-2024