Hastaneler

GÜVEN Çayyolu Sağlıklı Yaşam Kampüsü

Telefon

444 94 94

E-posta

guven@guven.com.tr

Adres

Alacaatlı Caddesi No:15,
Çayyolu Ankara

Güven Çayyolu Sağlıklı Yaşam Kampüsü

Birinci basamakta yeni jenerasyon tıp hizmetlerinin manifestosudur. Güven Ailesi’nin Türkiye’ye bir armağanıdır.

Amacımız, sağlıklı olma halini, bir üst seviyeye çıkartmak ve korumaktır. Bunun için bilimin tüm gerçekliğini kullanırken; akıl, ruh ve beden sağlığı bütünlüğünü hedefe koymaktır. Biz sağlığınızı elden geldiğince korumak için Kampüsü hizmetinize sunuyoruz. Her olanağı bünyesinde barındıran sağlık kampüsümüzde, koruyucu check-up panelleri ve genetik tanımalarla sağlığınızın resmini çekiyoruz.

Resimde rötuşlara ihtiyaç varsa, uzman sağlık ekibimiz devreye giriyor. Doğru beslenme dengesi(evde, işte, siz nerdeyseniz orada) ve sağlık için spor anlayışında, bilimin ve teknolojinin bize sunduğu tüm olanakları kullanıyoruz. Zihnimizi bir parça olsun serbest bırakmak için sanatı, kişisel gelişim atölyelerini devreye alarak, her anınızda ailenizin bir parçası olmak için çalışıyoruz.

Misafirlerimiz olan sizler... Hizmetlerimize katma değer katmak için kafa yoran bizler... Hep beraber, programları zaman içinde geliştireceğiz, derinleştireceğiz... Önerilerinizi bekliyoruz. Baş döndürücü hızda koşuştururken, gerek çevresel faktörlerin, gerekse beslenme ve diğer alışkanlıklarımızın sağlığımızı iyi yönde etkilemesi için ( yenilenme - arınma) imkanlarını ayağınıza getiriyoruz.

Her şeyin en iyisine layıksınız. İyi ki varsınız. Bizlere, yeni sözler söyleyebilmemiz için olanak yaratıyorsunuz, güveniyorsunuz, ilham veriyorsunuz.

Hayat, öteden beri olduğu gibi şimdi de hepimize GÜVEN diyor.

Hayatınıza yıllar, yıllarınıza hayat katmak için buradayız.

Bölümler

Haber Bültenimize üye olun.

Periyodik olarak haber bültenimizi size ulaştıralım.

...

Nesilden nesile hayat bize GÜVEN diyor.


Güven Hastanesi hizmet standartları ile JCI tarafından akredite edilmiştir. JCI şikayet bildirimlerinizi buraya tıklayarak yapabilirsiniz.

Kişisel verilerin korunması ve işlenmesi politikalarına ilişkin aydınlatma metnimize buradan kişisel veri işleme envanteri ve kişisel verilerin korunması politikamıza ise buradan ulaşabilirsiniz.


Sayfanın son güncellenme tarihi: 07-05-2024