Damar Cerrahisi

Damar Cerrahisi Hakkında

Güven Hastanesi Damar Cerrahisi bölümü; 2005 yılından bu yana özellikle varis tedavisi, abdominal aort anevrizmalarında cerrahi ve endovasküler tedavi, karotis arter cerrahisi, renal ve mezenterik arter cerrahisi ve diğer tıkayıcı damar hastalılarının tedavilerini yapmaktadır.

Hastanemizde damar hastalıklarının tanı ve tedavisini gerçekleştirebilecek tüm teknik olanaklar bulunmaktadır. Renkli dopler ultrasonografi, bilgisayarlı tomografik anjiyografi (MRA) ve dijital substraction anjiyografi (DSA) ile sizlere kaliteli hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Hastanemiz Damar Cerrahisi kliniği, gereksiz cerrahi girişimlerden özenle uzak durmaktadır. Hastalarına damar hastalıklarında koruyucu ve önleyici yöntemleri dikkatle uygulamaktadır. Güven Hastanesi Damar Cerrahisi bölümü güvenle ilk başvurabileceğiniz ya da yeni görüş alabileceğiniz bir merkezdir.

Damar Cerrahisi Hizmetleri

Doktorlarımız

Haber Bültenimize üye olun.

Periyodik olarak haber bültenimizi size ulaştıralım.

...

Nesilden nesile hayat bize GÜVEN diyor.


Güven Hastanesi hizmet standartları ile JCI tarafından akredite edilmiştir. JCI şikayet bildirimlerinizi buraya tıklayarak yapabilirsiniz.

Kişisel verilerin korunması ve işlenmesi politikalarına ilişkin aydınlatma metnimize buradan kişisel veri işleme envanteri ve kişisel verilerin korunması politikamıza ise buradan ulaşabilirsiniz.


Sayfanın son güncellenme tarihi: 07-05-2024