Etkinlikler

GÜVEN SAĞLIK GRUBU

Bahar Festivali

Nilgün Bodur ve Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars, Bahar Festivali Kapsamında Güven Çayyolu Sağlıklı Yaşam Kampüsü'nde.

Güven Yaşam
Paylaş:
...

“İyilik İçin Alışveriş” sloganıyla yolan çıkan ve bu yıl ilki gerçekleştirilecek “Güven Eğitim ve Sağlık Vakfı Bahar Festivali” 26 Nisan Cuma günü “Güven Çayyolu Sağlıklı Yaşam Kampüsü”nde 10.30’da başlayacak ve katılımcılarına unutulmaz bir gün yaşatacak. Saat 14.00’da Nilgün Bodur Söyleşisi ve 19.30’da Ayhan Sicimoğlu ve Latin All Stars Konseri’yle renklenecek festivalde, birçok ünlü markanın da stantları yer alacak.  Festival’e gündüz giriş biletleri 25TL’ye etkinlik alanından temin edilebilecek. Ayhan Sicimoğlu ve Latin All Stars Konseri biletleri ise 65TL’ye Biletix’te ve etkinlik alanında satılacak. 

Ülke sınırlarını aşan müzik ve şovlarıyla Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars, Bahar Festivali kapsamında 26 Nisan Cuma, Güven Çayyolu Sağlıklı Yaşam Kampüsü'nde sizlerle.

Hemen bilet almak için linki tıklayın

*Festivalden elde edilen gelir Çankaya Kadın Sığınma Evleri ve ZİÇEV'e bağışlanacaktır.

Detaylı bilgi için 0 312 457 35 45 numaralı telefonu arayarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Haber Bültenimize üye olun.

Periyodik olarak haber bültenimizi size ulaştıralım.

...

Nesilden nesile hayat bize GÜVEN diyor.


Güven Hastanesi hizmet standartları ile JCI tarafından akredite edilmiştir. JCI şikayet bildirimlerinizi buraya tıklayarak yapabilirsiniz.

Kişisel verilerin korunması ve işlenmesi politikalarına ilişkin aydınlatma metnimize buradan kişisel veri işleme envanteri ve kişisel verilerin korunması politikamıza ise buradan ulaşabilirsiniz.


Sayfanın son güncellenme tarihi: 07-05-2024