Etkinlikler

GÜVEN SAĞLIK GRUBU

Yaşama Sanatı

Ufuk Çakmakçı ile yaşamımızı doğru yönetmemizi sağlayacak doğru teknikler atölyesi 

Güven Yaşam
Paylaş:
...

Günümüzün hızlı ve modern dünyası bizden sürekli değişim talep etmektedir. Dışarıda hızla akan hayata ayak uydurma çabamız ile bizim için en önemli olanla teması kaybediyoruz. 'Mecburiyetler' dediğimiz tuzaklara düşerken, beden, zihnimiz kendine özgü doğasını kaybederek katılaşıyor ve belli bir süre sonra gerilim halinde yaşamayı normal zanneder hale geliyoruz. Böylece hayatımızın dengesini kaybetmeye başlıyor ve kendimizi sürekli bir şeyleri oldurma ve kontrol etme çabası içerisinde buluyoruz. 

Bu sorgulamadan 'yapmayı' sürdürme hali ile bir gün kendimize anlattığımız hikayenin aslında hiç gerçekleşmediğini anladığımızda fark ediyoruz ki : Başka bir yol olmalı.

Bu atölye ile içsel zenginliğimizi arttırarak yaşamımızı doğru yönetmemizi sağlayacak doğru teknikler üzerine konuşacağız. Aynı zamanda koşullar ne olursa olsun içsel memnuniyeti güçlendirme, değişimden korkmayan, şefkatli ve kibirden uzak bir anlayışın geliştirmenin pratiğini deneyimleyeceğiz.

Doç. Dr. Ufuk ÇAKMAKÇI kimdir?

10 seneyi aşkın süre İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde şimdi ise Piri Reis Üniversitesi, İşletme Bölümü’nde görev yapmakta olan Doç. Dr. Ufuk Çakmakçı, derslerin yanı sıra strateji, yenilikçilik ve liderlik üçgeni içerisinde yer alan konularda şirketlere özel eğitimler ve atölyeler düzenliyor.

Aynı zamanda uluslararası akreditasyonu (ICF, PCC) olan bir Gestalt koçudur ve (üst düzey) lider-yöneticilere bütüncül bir bakış açısıyla kalıcı etki yaratan koçluk desteği sunmaktadır. Lider gelişimi ve ‘presencing’, değişim, yaratıcılık-yenilikçilik, kişisel farkındalık ve etki, yüksek performanslı ve güven temelli takım oluşumu, ‘strategizing’, ileribildirim, stratejik atılımı desteklemek adına kültürel dönüşüm, ve koçluk, çalışma alanları içerisindedir. ‘Kendini tanı, insanı keşfet ve sistemleri anla’ perspektifi ile öğrenme ve öğretme bakış açısı üzerine yoğunlaşan Ufuk, getirdiği sıcak ve yaratıcı enerji ile bireylerin ve ekiplerin kaynaklarıyla temasa geçmelerine destek olarak, öz doğalarını algılamalarını, ihtiyaç duydukları yetkinlikleri içselleştirmelerini ve potansiyellerini etki olarak hayata geçirmelerini sağlar. Son dönemde Cem Şen Eğitmeni olarak insan zihninin doğasını anlama, enerji geliştirme ve güçlendirme, ve stres ve gevşeme teknikleri gibi alanlara odaklanmıştır.

Tarih: 23 Şubat Pazar

Saat: 14.00 - 17.00

Yer: Güven Çayyolu Sağlıklı Yaşam Kampüsü - Güven Yaşam Binası

Adres: Alacaatlı Caddesi No:15, Çayyolu Ayrıntılı Bilgi: 0312 457 35 62

Katılım ücreti: 50 TL

Haber Bültenimize üye olun.

Periyodik olarak haber bültenimizi size ulaştıralım.

...

Nesilden nesile hayat bize GÜVEN diyor.


Güven Hastanesi hizmet standartları ile JCI tarafından akredite edilmiştir. JCI şikayet bildirimlerinizi buraya tıklayarak yapabilirsiniz.

Kişisel verilerin korunması ve işlenmesi politikalarına ilişkin aydınlatma metnimize buradan kişisel veri işleme envanteri ve kişisel verilerin korunması politikamıza ise buradan ulaşabilirsiniz.


Sayfanın son güncellenme tarihi: 07-05-2024