Güven Mutfak

Güven Mutfak Hakkında

“Sağlığa Giden Yol G4 Güven Mutfaktan Geçiyor”

G4 Güven Mutfak ile ilgili ayrıntılı bilgi için linke tıklayınız.

Daha sağlıklı bir beden daha iyi fiziksel görüntü için kişiye özel beslenme programının belirlenmesi ve istikrarla uygulanması gerekiyor. G4 Güven Mutfak ekibi, sadece fit daha iyi görünmek isteyenlerin değil, kronik hastalıklarda ve ameliyatlar sonrasında da sağlıklı beslenmek isteyen herkesin hizmetinde… Kişisel ihtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlanan sağlıklı beslenme paketleri, doğru beslenmeye karar verdiğiniz anda kapınızda…

Şehir hayatının yoğunluğu, iş stresi, kişisel sorumluluklar gibi pek çok etken yanlış beslenme alışkanlıklarının yaygınlaşmasına yol açıyor. Çoğu kişi zaman bulamadığı için hızla tüketilen zararlı gıdalara yöneliyor. Bu durum hareketsizlikle de birleşince kilo almak kaçınılmaz oluyor. Fazla kilolar da başta tip 2 diyabet olmak üzere birçok sağlık sorununu beraberinde getiriyor. Gerek daha fit görünmek, gerekse kronik hastalıklarda ya da bazı ameliyatların sonrasında dengeli ve doğru beslenmek büyük önem taşıyor. 

İster Evinize, İster İşinize 7/24 servis imkanı


Güven Mutfak Hizmetleri

G4 Güven Mutfak ekibi olarak bizler, her durumda sağlıklı beslenmeniz için hizmetinizdeyiz. Güven Sağlık Grubu’nun sağlık sektöründeki 45 yıllık deneyimiyle kurduğumuz mutfağımızdan çıkan leziz yiyeceklerle dengeli ve düzenli beslenmek çok daha kolay olacak. Sağlıklı beslenmek istiyor fakat size uygun yiyeceklerin tedarik edilmesi ve hazırlanması için vakit bulamıyorsanız kişiye özel hazırladığımız paketlerimizden biri mutlaka size göre…

Size en uygun beslenme programının belirlenmesi için deneyimli diyetisyenlerimiz, beslenme alışkanlıklarınızı ayrıntılı olarak gözden geçirip, vücut analizi yaparak yağ, kas ve su miktarını belirleyip, vücudunuzun çalışma hızını tespit ediyor. Elde edilen bu verilere; yaş, cinsiyet fiziksel aktivite ve kan bulguları da eklenerek kişiye özel beslenme programınız hazırlanıyor. Bu program doğrultusunda, diyetisyenlerin denetimindeki diyet şefleri en taze ve kaliteli malzemeleri kullanarak beslenme paketinizi hazırlıyor. Paketleriniz dilediğiniz zaman dileğiniz adrese teslim ediliyor. Size sadece birbirinden leziz yiyeceklerle doya doya zayıflamak kalıyor.                                               


Doktorlarımız

Haber Bültenimize üye olun.

Periyodik olarak haber bültenimizi size ulaştıralım.

...

Nesilden nesile hayat bize GÜVEN diyor.


Güven Hastanesi hizmet standartları ile JCI tarafından akredite edilmiştir. JCI şikayet bildirimlerinizi buraya tıklayarak yapabilirsiniz.

Kişisel verilerin korunması ve işlenmesi politikalarına ilişkin aydınlatma metnimize buradan kişisel veri işleme envanteri ve kişisel verilerin korunması politikamıza ise buradan ulaşabilirsiniz.


Sayfanın son güncellenme tarihi: 07-05-2024